Vacatures

14 oktober 2019Bestuurstafel

 

Beste leden,

Ieder jaar is het een gigantische klus voor het bestuur en commissies welke onze vereniging mede-besturen, om het legioen vrijwilligers compleet te krijgen. Zo ook weer dit jaar.

Diverse posities zijn vacant.

Overzicht van beschikbare functies:

– bestuurslid vv Gasselternijveen

– kantine vrijwilligers

– scheidsrechters

– commissieleden voor de sponsor en activiteiten commissie

– schoonmaakster m/v voor de kantine

Vacature bestuurslid vv Gasselternijveen

Wij zijn op zoek naar een vrijwilliger die lid wil worden van het bestuur. Als bestuurder kun je je bezighouden met een rijke variatie aan taken. Voor het onderdeel jeugd / activiteiten wordt een nieuwe kartrekker gezocht die zijn/haar creativiteit, aanpakkersmentaliteit en daadkracht gaat inzetten om onder andere activiteiten voor de jeugd te bevorderen.

Vacature kantine vrijwilligers

Voor onze kantine zoeken we ‘urgent’ meerdere enthousiaste vaste vrijwilligers om de kantine te helpen runnen. Op dit moment is de pool van vrijwilligers te klein en is de kantine alleen dankzij het kunst en vliegwerk van een kleine groep nog open.

We zijn op zoek naar vrijwilligers die ons kunnen bijstaan om ons te helpen met de keuken en bar werkzaamheden, zodat wij onze gasten en ook onze eigen leden kunnen voorzien van een hapje en een drankje. Als bar- of keuken vrijwilliger bedien je de bar of keuken en zorg je er voor dat de bezoekers van onze kantine op een vriendelijk wijze geholpen worden aan een hapje en/of drankje.

De werkzaamheden bestaan o.a. uit.:

– het verkopen van koffie, frisdrank, wijn en bier;

– het bedienen van de kassa, inclusief het op eenvoudige wijze verwerken van PIN betalingen;

– het bereiden/verkopen van ijs, tosti’s, broodjes, patat, snacks etc. vanuit de keuken;

– het schoon houden van de bar/keuken;

Vacature scheidsrechter

Ons scheidsrechterskorps kan uitbreiding gebruiken. We zijn op zoek naar mensen die wedstrijden willen fluiten.

***

De waardering voor de inzet van vrijwilligers is erg hoog. Zonder de inzet van vrijwilligers heeft een voetbalvereniging als vv Gasselternijveen geen bestaansrecht. Eén keer per jaar nodigt het bestuur alle vrijwilligers uit voor een feestavond om jullie te bedanken voor jullie inzet!

***

Vacature schoonmaakster m/v

Ook de vacature voor de schoonmaak van de kantine is nog steeds niet ingevuld. 4 uurtjes per week en deze functie is een betaalde functie. Dus ben je zelf geinteresseerd of ken je iemand die dit zou willen doen, meld je dan bij het bestuur.