Pupil van de week

Daan Martens

Daan Martens is Pupil van de Week op zondag 14 mei tijdens de wedstrijd Gasselternijveen - SVV'04.Daan is 7 jaar, maar op 13 mei jarig dus op de wedstrijddag is hij 8 jaar.Hij speelt in JO8-1 en zijn favoriete club is Ajax.  

Lees meer

Julian van der Schoor

Op zondag 5 februari is Julian van der Schoor Pupil van de Week tijdens de wedstrijd Gasselternijveen - Weerdinge. Julian is 7 jaar en speelt in SJO ZVC'14 JO9-3 Zijn favoriete club is Feyenoord. Veel plezier Julian.

Lees meer

Tijdens thuiswedstrijden van het 1e elftal is er een Pupil van de Week.Voorlopig zijn er geen thuiswedstrijden gepland.

Lees meer

Sanne Osnabrugge

Sanne Osnabrugge is Pupil van de Week op zondag 29 mei tijdens de wedstrijd Gasselternijveen - Balkbrug. Sanne is 7 jaar, speelt in ZVC'14 JO-09 en haar favoriete club is Ajax.

Lees meer

Lars Osnabrugge

Op zondag 15 mei is Lars Osnabrugge Pupil van de Week tijdens de wedstrijd Gasselternijveen - DVC'59. Lars is 10 jaar, speelt in ZVC'14 JO-10. Zijn favoriete club is Ajax.

Lees meer