Verkiezing RTV Drenthe

IS JOUW TRAINER/COACH DE BESTE VAN DRENTHE?

Ook dit jaar reikt RTV Drenthe weer de publieksprijs uit! Deze keer zijn ze op zoek naar de Drentse trainer/coach van het jaar.

Welke trainer/coach is de trots van onze vereniging en gaat op 9 maart 2020 met de titel naar huis?

Hij of zij kan genomineerd worden door de eigen leden, bestuurders, vrijwilligers of supporters van de club. De trainer/coach blinkt uit doordat hij/zij zich vol inzet voor de sport in Drenthe, de jeugd of senioren weet te motiveren het beste uit zichzelf te halen, een team heeft gesmeed van individuelen of bijvoorbeeld een geweldige prestatie heeft geleverd met het team of een pupil/topsporter.

GEEF JE TRAINER/COACH OP! Nomineer hem of haar voor de titel.
Stuur de motivatie voor 24 februari naar info@sportgaladrenthe.nl

Voor meer informatie zie de flyer op Facebook of de website. Of www.sportgaladrenthe.nl/publieksverkiezing/trainer