Corona update

6 oktober 2020Bestuurstafel

Recentelijk is een speler van onze selectie positief op Corona getest.

De definitieve uitslag van het daaruit volgende contactonderzoek is nog niet bekend. De betrokken speler en zijn familieleden zijn in quarantaine. Een tweetal familieleden speelt in de jeugd. Daarnaast hebben een tweetal selectieleden symptomen en laten zich testen. Op basis hiervan hebben de besturen van vv Gasselternijveen en ZVC’14 besloten alle trainingen op de locatie Gasselternijveen af te lasten.

Daarnaast worden ook de trainingen van jeugdspelers  op andere locaties die ook in Gasselternijveen trainen, wedstrijden spelen of wonen afgelast. De besturen beraden zich vanavond op extra stappen. We zullen jullie daarover zo snel mogelijk informeren.

 

Besturen vv Gasselternijveen en ZVC’14