Heldenspeld

21 september 2021Bestuurstafel

HELDENSPELD

Bij onze vereniging hebben we veel helden. Wij zijn blij met ons superteam van vrijwilligers die week in week uit ervoor zorgen dat de voetbalclub kan draaien; voetbalwedstrijden gespeeld kunnen worden, de kantine open kan zijn en onze accommodatie er altijd opgeruimd en verzorgd uit ziet. Afgelopen zaterdag bij de seizoensopening, hebben een aantal helden die zich keihard inspannen voor onze club de Aa en Hunze heldenspeld mogen ontvangen.

Alle vrijwilligers; het bestuur, commissieleden, trainers, leiders, scheidsrechters, oud papier lopers, … iedereen die zich vrijwillig inzet voor onze voetbalvereniging mag zich melden bij de kantine medewerkers voor het ontvangen van de heldenspeld. Namens de voetbalvereniging, de burgemeester en Impuls; dank voor jullie inzet!

De gemeente wil graag een aantal verhalen van vrijwilligers die een speld hebben ontvangen publiceren in de krant.

Wij gaan hiervoor een aantal mensen vragen, of voor wie wil; meld je via vvgnv@hotmail.com!