Renovatie kleedkamers

22 november 2021Bestuurstafel

De afgelopen tijd hebben er renovatiewerkzaamheden plaatsgevonden aan de kleedkamers. Er was behoefte aan het opknappen van de kleedkamers. De boel was gedateerd. De doucheruimte is vernieuwd, de wanden en het plafond zijn in een witte kleur gesausd. En de kozijnen en deuren in de kleedkamer zijn geschilderd. De werkzaamheden naderen nu hun eind.

Namens het bestuur en alle leden/spelers van de club willen we alle vrijwilligers die zich hebben ingezet voor dit project

SUPER BEDANKEN VOOR JULLIE GEWELDIGE INZET!

Aan een ieder die gebruik maakt van de kleedkamers;

De accommodatie medewerkers ergeren zich zo nu en dan groen en geel als zij op maandagochtend de kleedkamers komen schoonmaken.

Ons motto is: samen moeten we het netjes houden.

Als er in de kleedkamer afval of zand/gras op de grond ligt hebben we in elke kleedkam er een veger en blik liggen om afval/ zand in de prullenbak te deponeren. Ook zien we graag dat lichten en de radiatoren uit zijn en deuren afgesloten worden ter besparing van de energie- en stookkosten.

Namens het bestuur en de accommodatiecommissie bedankt voor jullie medewerking!