Corona update

26 november 2021Bestuurstafel

Beste leden, 

Het aantal besmettingen is nog nooit zo hoog geweest als in de laatste weken. In het hele land is toegang tot de zorg in gevaar. Er wordt op korte termijn geen daling verwacht in de besmettingscijfers en ziekenhuisopnames. Daarom grijpt het kabinet in, met strengere maatregelen. De maatregelen zijn erop gericht om het aantal contactmomenten per dag sterk te verminderen. Daarbij gaat het dagelijks leven overdag (school, werk, sport, ect) door, maar wel met aanvullende regels. In de avond is bijna alles gesloten. 

Deze maatregelen gaan in op zondag 28 november om 05.00 uur. Ze gelden in ieder geval tot 19 december 2021. De situatie wordt op dinsdag 14 december 2021 opnieuw beoordeeld. 

We lezen dat amateursport (wedstrijden en trainingen) tussen 17.00 en 05.00 uur niet meer is toegestaan. 

Op basis van de huidige informatie kan er in de komende weken dus niet getraind worden.

We wachten verdere informatie vanuit de KNVB om te kijken wat er wel mogelijk is. Hierover informeren we als er zodra we meer weten.

 Het bestuur