We mogen weer!

28 januari 2022Bestuurstafel, Nieuws

Beste voetbalvrienden,

Eindelijk mogen we weer! Na twee afgebroken seizoenen kan de competitie weer worden hervat. Vanaf gisteren (26 januari) mag iedereen weer overdag en ‘s avonds binnen en buiten sporten, zonder tijdslimiet.

De volgende regels gelden:

· Publiek is weer toegestaan bij trainingen en wedstrijden tot maximaal 22.00 uur

· We houden 1,5 meter afstand

· Kleedkamers, toiletten en douches zijn open

· De kantine mag weer open, tot maximaal 22.00 uur

· Iedereen vanaf 18 jaar dient in de kantine een coronatoegangsbewijs te laten zien. Dat geldt voor zowel trainings- als wedstrijddagen. Een uitzondering hierop zijn vrijwilligers en mensen die functioneel in de kantine aanwezig moeten zijn.

· Een vaste zitplaats is verplicht

· Bij het verplaatsen in de kantine is een mondkapje (vanaf 13 jaar) verplicht.

· Houd je aan de basisregels om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan.

We zijn nog op zoek naar mensen die op zaterdag- of zondagochtend de coronatoegangbewijzen bij de ingang van de kantine willen controleren. Ben je al op het voetbalveld om een wedstrijd te kijken of heb je wat tijd over? Meld je dan aan via vvgnv@hotmail.com. Samen maken we het dan mogelijk om de kantine open te houden.

We rekenen op jullie sportieve medewerking en wensen jullie veel plezier met het vervolg van de competities!

Bestuur vv Gasselternijveen