GNV – Nw.Buinen

31 januari 2022GNV1

Gasselternijveen verslaat Nieuw Buinen in oefenduel

Gasselternijveen heeft het oefenduel met Nieuw Buinen nipt weten te winnen.

Gasselternijveen heeft de oefenwedstrijd tegen Nieuw Buinen met 1-0 gewonnen. Op een slecht bespeelbaar hoofdveld in Nieveen waren het de bezoekers die het eerste kwartier het meeste balbezit hadden. Daarna kwamen de Nieveensters wat beter in de wedstrijd. De beste kans was voor Saman, die zijn kopbal van de lijn zag worden gehaald door een verdediger van Nieuw Buinen. Nieuw Buinen had drie mooie mogelijkheden met een vrije bal net buiten de 16, maar die werden recht in de handen geschoten bij doelman Koops.

Sterker Gasselternijveen

De 2e helft kwam Nieveen sterker uit de startblokken en speelde het spel zich vooral af op de helft van Nieuw Buinen. Nadat een afstandsschot van Niek Poppinga uitstekend werd gekeerd door de goed keepende Waarsing leek Nieveen daarna op 1-0 te komen. Saman mistte echter voor een leeg doel. Uiteindelijk maakte Brandon Meems de 1-0 uit een strafschop nadat deze werd gegeven vanwege een handsbal van Nieuw Buinen. Nieveen oefent donderdag thuis tegen MOVV waarna het zondag 13 februari de competitie thuis hervat tegen Buinen.