GNV3 – Buinerveen 3

7 februari 2022GNV3, Wedstrijdverslagen

WINST Gasselternijveen 3

 Gasselternijveen 3  speelde zijn eerste competitie duel in 2022 uit bij Buinerveen 3 en is daarin uitstekend begonnen.

Het duel, waar het stormachtige weer wel een rol speelde erg nat en veel wind was zwaar voor beide partijen , toch was Gasselternijveen fitter en meer in balbezit, dit drukte zich uit in mooi bekeken goal van  Erwin Meertens , na de rust zette iedereen zich weer schrap , om er een goed vervolg aan te geven door de de vele regenval …. toch werd het onverwachts en gemakzuchtig 1-1 door Buinerveen .  Door wat wisselingen in de ploeg van trainer Johan van Wijk werd Nieveen sterker en maakte Teon de Graaf de 1-2 .  Buinerveen had het de tweede helft steeds moeilijker, waardoor er veel meer ruimte ontstond en Meertens in stelling kon worden gebracht en zijn 2 de goal maakte , dit werd uiteindelijk gevierd met toch wel de vele supporters van de Gasselternijveen brigade.

Echter was de overwinning dik verdiend en een mooie teamprestatie en konden de eerste drie punten worden bijgeschreven !

 RD