Geert Appeldorn Mixtoernooi

8 januari 2024Nieuws

Zondag 7 januari is het traditionele Geert Appeldorn Mixtoernooi gespeeld in een ijskoude Strohalm. Helaas heeft de lage temperatuur een smet op het toernooi gelegd. Gelukkig kwam de soep van Marjan om 12 uur als een welkome opwarmer.

28 enthousiastelingen hadden zich opgegeven waarvan er helaas 4 man verstek lieten gaan. Maar dat mocht de pret niet drukken. Er werd met veel plezier gespeeld en op het scherpst van de snede. Maar wel heel sportief.

Uitslag; 1e de Graafschap met 12 punten.

2e FC Emmen met 6 punten (beter doelsaldo)

3e Willem II met 6 punten

4e FC Groningen met 3 punten (beter doelsaldo)

5e SC Cambuur met 3 punten

Bedankt aan alle deelnemers, Harrie en Jan aan de wedstrijdtafel en uiteraard Marjan bedankt voor de heerlijke soep.